Gdzie na weekend zimą

Oferujemy pobyt w ogrzewanych domkach letniskowych, w których można komfortowo spędzić zimowy weekend.

Nasze domki umieszczone są w spokojnej dzielnicy Gdyni - Babich Dołach.

Od zejścia do morza dzieli nas raptem 150 metrów. Możecie zobaczyć tam majestatyczne klify, a także starą torpedownię.

Dostępne terminy naszych domków znajdziesz w zakładce REZERWACJA.

O domkach

To domki przeznaczone dla 4-6 osób. Są nowe, wybudowane w 2020 roku, wewnątrz każdego domku znajdziecie łazienkę, dwa pokoje sypialne, salon z aneksem kuchennym.

Domki są w pełni wyposażone - od zaopatrzenia kuchennego, poprzez ręczniki i świeżą pościel po wi-fi i dostęp do telewizji. Przytulne pokoje pozwalają spędzać czas wolny z dala od trosk ponurej zimowej pogody.

W domku znajduje się też duży stół na którym chociażby można pograć w planszówki.

Łagodne zimy to czas, który można spędzić przy ognisku - mamy przygotowaną odpowiednią wiatę. Jeśli planujecie Państwo zrobić ognisko prosimy o wcześniejszy kontakt - przygotujemy zapasy drewna.

Nasze domki są ciepłe, dobrze izolowane. Jeśli mamy przestój w ruchu gości to odpowiednio je nagrzewamy przed Waszym przyjazdem (sami mamy w rodzinie zmarźlaków i wiemy jak niekomfortowo jest trafić do zimnego pomieszczenia - brr!)

 

 

Lokalizacja

Domki znajdują się w Babich Dołach - to spokojna dzielnica Gdyni. Idealne miejsce na spokojne spacery na łonie natury.

Nie zabraknie tam też zapasów i miejskich uroków. Do centrum Gdyni jest 8 kilometrów - to ok. 12 minut drogi samochodem. Niespełna pół godziny jedzie się do Sopotu i trochę dalej do Gdańska. Polecamy zwiedzić wszystkie trzy centra miast - są bardzo urokliwe zimą, kiedy liczba turystów jest mniejsza i lepiej czuje się klimat miejscowości. Ruch zwiększa się w okolicach świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra, kiedy na ulicach pojawiają się kramy i jarmark świąteczny.

Zapraszamy do kontaktu lub do złożenia rezerwacji przez formularz

Zarezerwuj termin

Prosty system rezerwacji - wybierz odpowiadający Wam termin pobytu, i złóż rezerwację.

Zawsze możesz do nas zadzwonić i zapytać o szczegóły.

Radzimy rezerwować terminy przynajmniej na 3 miesiące przed pobytem - wolne miejsca dość szybko znikają.

Co warto robić zimą w Trójmieście i jego okolicach?

Gdańsk i całe Trójmiasto to duża aglomeracja, dlatego zimą nie brakuje tu turystów. Oznacza to również liczne, przygotowane dla nich atrakcje:

 • pływanie statkiem wycieczkowym
 • zwiedzanie miasta z przewodnikiem
 • odwiedzanie restauracji z lokalną kuchnią
 • stale otwarte są też sklepy z pamiątkami
 • otwarte lodowiska !

To tylko wierzchołek góry lodowej - dostępne są też liczne atrakcje dla mieszkańców:

Polecamy:

 • Zwiedzić muzea: szczególnie muzeum bursztynu w centrum Gdańska, muzeum II wojny światowej, muzeum Solidarności, muzeum narodowe
 • Miejsca warte uwagi to: Akwarium Gdyńskie, statki-muzea w Gdyni oraz muzeum marynarki wojennej w Gdyni, Centrum Nauki Experyment w Gdyni, ul. Monte Cassino w Sopocie.
 • Zapoznać się z repertuarem teatrów, albo Teatru Muzycznego w Gdyni. Ten ostatni wymaga niestety rezerwacji na długie miesiące przed przyjazdem.

Sopot i Gdynia są bardzo spokojnymi przestrzeniami. Pozbawione tłumów, miasta ze świeża morską bryzą i dużą ilością zieleni. Nawet zimą da się tu odczuć spokój, szczególnie gdy nie przetaczają się przez te miasta fale turystów.

W Gdańsku zwiedzanie radzimy zacząć od ścisłego starego miasta. Piękna ulica Długa kończy się dojściem do Motławy. Warto się przejść wzdłuż niej by następnie skręcić w jedną z bocznych uliczek i podziwiać zabytkowe kamienice, całoroczne sklepy bursztynnicze i inne atrakcje.

Gdańsk to też miejsce dla miłośników sztuki sakralnej. Dominuje gotyk i tutaj konieczne jest wejście do kościoła Mariackiego. Widok z wierzy zapiera dech w piersiach.

Drewniane domki dla rodzin z dziećmi

Jest to też dobre miejsca na ferie zimowe - dysponujemy dużym placem zabaw (zdjęcia wiosenne)

Duży plac zabaw pozwala dzieciom spędzić wiele czasu na powietrzu. O ile zimą część zabaw jest utrudniona, to zawsze mogą skorzystać z tych, które pozostają w użyciu.

 • Na naszej dużej działce można ulepić niejednego bałwana gdy tylko spadnie śnieg.
 • Dostępne są też bramki, płotki i tunel ze ścianką wspinaczkową.
 • Pełne wyposażenie placu zabaw prezentujemy na zdjęciach (w wersji letniej).

Krótkie podsumowanie

Zimowy wyjazd z pewnością napełni Was pozytywną energią podczas zimowego zwiedzania najpiękniejszych miejsc Trójmiasta i okolic. W weekend nie da się zobaczyć wiele, ale z pewnością będzie można wybrać się na kilka spacerów, a może nawet i odwiedzić Gdynię.

Nasze domki są nowe, ciepłe i komfortowe. Oferujemy liczne udogodnienia, abyście nie musieli Państwo ze sobą zabierać niepotrzebnych talerzy i misek 🙂

Zapraszamy do kontaktu z nami, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

690 197 987
domki@2mpro.pl

Rybaków 32D,
81-197 Gdynia

© 2022 r. polityka prywatności i przetwarzanie danych osobowych
wdrożenie: Brandrei.com
Wszystkie zdjęcia objęte prawem autorskim

Zobacz domki całoroczne Gdynia