Wyjazd na weekend z dzieckiem - wybierz bezpieczne domki z placem zabaw

Jeśli pragniesz wybrać się na spokojny weekend na łono natury zapraszamy do Babich Dołów.

To spokojna dzielnica Gdyni, przy samym morzu, gdzie słychać z oddali szum fal i wiatr w koronach drzew. Nie zaznasz tu gwaru samochodów, ulicznego tłoku. Od centrum miasta dzieli nas odległość 8 km.

Nasza działka jest bezpieczna dla dzieci, ogrodzona płotem, a przede wszystkim duża i pełna atrakcji.

Znajduje się tam bogaty plac zabaw udostępniany od wiosny do późnej jesieni.

Atrakcje dla dzieci to między innymi:

 • zjeżdżalnia
 • bujawka,
 • huśtawka,
 • trampolina,
 • ścianka do wspinania się,
 • płotki,
 • i bramki.

Całość tworzy rodzinny park rozrywki, bo starsi znajdą tam też coś dla siebie - wiatę grillową, bujawki i bujane fotele.

Uwaga - niektóre nasze atrakcje nie są atestowanymi konstrukcjami dla dzieci, dlatego przy bardziej intensywnej zabawie należy obserwować swoje pociechy. Oczywiście są to solidne sprzęty i zależy nam, abyście mogli Państwo spędzić czas miło i spokojnie.

Przyjazne dzieciom place zabaw to konieczność nowoczesnego projektowania domków letniskowych. Na szczęście mogliśmy sobie pozwolić na luksus wybudowania większej ilości atrakcji

Poznaj ceny i wolne terminy w dziale REZERWACJA.

Oferujemy nocleg w ogrzewanych i klimatyzowanych domkach letniskowych - całorocznych.

Domki są nowoczesne, wybudowane w 2020 roku.

Na miejscu czeka dla Was świeża pościel, duże łóżka. Można spać na kanapie razem z dziećmi, albo osobno na łóżkach pojedynczych.

W każdym pokoju jest odpowiednio dużo miejsca aby wstawić łóżeczko dla najmłodszych, albo rozłożyć dziecięce zabawki.

Domki są zamykane na kluczyk. Działka nie jest ogromna, dzięki czemu można na niej łatwo obserwować swoje pociechy. W dodatku, nasze domki znajdują się z dala od większych ośrodków turystycznych.

 

Atrakcje na weekend z dziećmi

Wyjazd z dzieckiem na weekend do Babich Dołów i dalej do Gdyni lub Trójmiasta to świetna okazja aby odwiedzić lokalne atrakcje dla dzieci.

Od razu musimy powiedzieć, że wszystkie najważniejsze miejsca znajdują się w promieniu 30 kilometrów od naszych domków, zatem warto wstać wcześnie rano.

Miejsca które warto odwiedzić:

 • Kaszubski Park Miniatur w Stryszej Budzie (na Kaszubach), a w szczególności znajdujący się zaraz obok park Gigantów. Drugie miejsce jest zdecydowanie lepszą atrakcją dla dzieci do 12 lat.
 • Dmuchany park rozrywki AirSpace - to kosmiczna przygoda dla młodszych dzieci (od 4 do ok. 10 lat), w której można śmiało spędzić kilka godzin. Adres: Tadeusza Wendy 7/9, Gdynia
 • Aquaparki w Redzie lub Sopocie - przy czym naszym zdaniem ten pierwszy jest bardziej przyjaznym miejscem dla dzieci i wypełniony większą liczbą atrakcji. Szczególnie ciekawy jest tunel do oglądania ryb, co stanowi atrakcję dla całej rodziny. Do aquaparku można wybrać się z dzieckiem na weekend, ale warto zaznaczyć, że panuje tam wtedy największy ruch.
 • Akwarium w Gdyni - bardzo nowoczesny i ciekawy obiekt. Odpowiedni do zwiedzania dla rodzin z dziećmi.
 • Muzeum iluzji DeJa Vu w Gdańsku - Adres: Długie Ogrody 18, Gdańsk

Większość atrakcji z uwagi na swoje komercyjne działanie jest otwarta w soboty i niedziele - odpowiednia na weekend z dziećmi.

Weekend z dziećmi jest świetną przygodą, ale może też stanowić nie lada wyzwanie. Zadbaliśmy o to, aby Wasze pociechy się nie nudziły, co pozwoli Wam się zrelaksować.

Więcej atrakcji dla dzieci znajdziecie Państwo w licznych przewodnikach po Gdyni. Jeśli będziecie szukać czegoś specyficznego, chętnie Wam doradzimy.

 

Blisko morza, w Gdyni.

Babie Doły to spokojna dzielnica Gdyni. Znajduje się 8 kilometrów od centrum miasta, ale z pomocą estakady droga poza godzinami szczytu jest bardzo krótka.

Radzimy zaś unikać ruchu w dni robocze ok. godz. 15-17, wtedy dojazd do centrum może zająć nawet 30 minut.

Położenie na północ od miasta to łatwy dojazd do dróg prowadzących na zachód wzdłuż wybrzeża lub w głąb Kaszub.

Zapraszamy do kontaktu lub do złożenia rezerwacji przez formularz

690 197 987
domki@2mpro.pl

Rybaków 32D,
81-197 Gdynia

© 2022 r. polityka prywatności i przetwarzanie danych osobowych
wdrożenie: Brandrei.com
Wszystkie zdjęcia objęte prawem autorskim

Zobacz domki całoroczne Gdynia