Gdzie na weekend jesienią - zimą?

Zapraszamy do naszych nadmorskich, ogrzewanych domków drewnianych.

To niewielkie domki letniskowe, z komfortem zapewniającym przyjemne warunki jesienią i zimą, nawet przy 10 stopniowym mrozie.

Domki znajdują się w Babich Dołach - spokojnej, nadmorskiej dzielnicy Gdyni. Do morza jest niecałe 150 metrów, a nad jego brzegiem rozpościerają się bajeczne klify. Plażą można obejść całą zatokę.

Oferta domków na weekendowe wypady

Oferujemy dwa domki dla 4-6 osób. Każdy domek jest ogrzewany, nowy i w pełni wyposażony. Wolne terminy możecie sprawdzić w dziale rezerwacja, a cennik jest na stronie głównej.

Co warto tu robić?

Spacery na świeżym powietrzu

  • klify
  • rozciągająca się plaża
  • las
  • spokojne okolice
  • blisko do parków krajobrazowych

Jeszcze większe możliwości dla rowerzystów

Gdańsk to polska stolica rowerzystów. Miasto ma najlepiej skomunikowane szlaki rowerowe i stale pracuje nad ich ulepszaniem, aby dogonić zachodnie metropolie. Wzorem jest Amsterdam.

Do tego bogaty teren Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego pozwala się cieszyć długimi trasami rowerowymi po lesie. Są one zadbane i po części nawet oświetlone.

Krótki dzień zachęca do korzystania z uroków Trójmiasta

W Trójmieście wiele się dzieje. Możecie skorzystać zarówno z ofert rożnych obiektów rozrywkowych, cieszyć się bogatą ofertą gastronomiczną (na miejscu polecimy Wam dobre miejsca).

Podczas pobytu z pewnością warto pozwiedzać zabytki. Usługi turystyczne działają przez cały rok, ale zimą zamykane są wcześniej, około godz. 17.

Większość muzeów i stałych ekspozycji jest otwarta do późnych godzin wieczornych.

Warto przejść się nadmorskim bulwarem. Świeże powietrze nie przestaje tam zachwycać.

Nocą warto udać się na Monciak, do Sopotu. Jeśli lubicie tłum ludzi, jest to miejsce zdecydowanie polecane.

Co można robić z dziećmi

Przez cały rok udostępniamy plac zabaw. Niestety, zdarza się, że pod koniec roku pogoda nie rozpieszcza i gdy pada warto będzie skorzystać z uroków miasta. Szczególnie Polecamy Park trampolin oraz Zoo.

Czas można również spokojnie spędzić w domku

Nasze domki pełne są udogodnień aby umilić Wam spędzanie czasu. W każdym domku dostępny jest internet przez wi-fi, telewizor z podłączeniem do smartphona. W salonie dostępny jest duży stół, na którym można pograć w planszówki.

Albo po prostu można położyć się na kanapie i poczytać książkę.

Udogodnienia dostępne w domkach całorocznych

Nawet weekendowy pobyt w domkach drewnianych nie może obyć się bez udogodnień. Naszym Gościom oferujemy aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem.

Dostępne są sztućce, naczynia, talerze, kubki, szklanki, patelnie, garnki, i inne sprzęty do przyrządzenia jedzenia. Aneks kuchenny jest bogato wyposażony w każdym z naszych trzech domków. Znajdują się tam: mikrofalówka, kuchenka do pieczenia i gotowania, lodówka oraz czajnik elektryczny.

Niektóre osoby chętnie wybierają się do nas na ferie zimowe. Dla dzieci udostępniamy bogaty plac zabaw z różnymi atrakcjami.

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania.

Drewniane domki dla rodzin z dziećmi

Zobacz jak wyglądają nasze domy drewniane całoroczne:

Zapraszamy do kontaktu lub do złożenia rezerwacji przez formularz

690 197 987
domki@2mpro.pl

Rybaków 32D,
81-197 Gdynia

© 2022 r. polityka prywatności i przetwarzanie danych osobowych
wdrożenie: Brandrei.com
Wszystkie zdjęcia objęte prawem autorskim

Zobacz domki całoroczne Gdynia