Domki na 12 osób nad morzem

Oferujemy pobyt w dwóch domkach letniskowych całorocznych - każdy dla 4- 6 osób.

W komfortowych warunkach zmieści się tu 12 osób. Latem dostępny jest jeszcze trzeci domek piętrowy, dla 4-8 osób.

Nasze domki znajdują się w Babich Dołach, to spokojna, nadmorska dzielnica Gdyni.

Od progu domków do morza jest niecałe 150 metrów, a samo miejsce, gdzie można się kąpać znajduje się 350 metrów dalej. Na plaży jest dużo miejsca i relatywnie niewiele osób nawet latem - zdecydowanie mniej tłumnie niż na plażach w centrum miasta, czy w kurortach.

Wszystkie nasze domki letniskowe są nowe, w pełni wyposażone

Wiemy, jak ważne jest komfortowe spędzanie wolnego czasu. Dołożyliśmy starań aby maksymalnie udogodnić Wam wyjazd wypoczynkowy.

W każdym domku znajduje się osobna łazienka. Otrzymacie Państwo od nas czyste ręczniki i świeżą pościel.

Postawiliśmy na komfortowe spędzanie czasu w salonie, zatem znajdziecie tam stół, sofę, telewizor z dostępem do internetu i bogato wyposażony aneks kuchenny

Aneks kuchenny tu właściwie taka mini kuchnia. W każdym domku znajduje się komplet talerzy, misek, szklanek, sztućców, przyrządów do przyrządzania jedzenia.

Z większych urządzeń można liczyć na:

  • lodówkę,
  • płytę grzewczą,
  • mikrofalówkę
  • czajnik do gotowania wody

Zobacz jak wyglądają nasze domy drewniane całoroczne:

Nasza działka ma dość dużą powierzchnię, znajdują się na niej 3 domki letniskowe

Łącznie oferujemy miejsce dla 20 osób.

Przez cały rok otwarte są dwa mniejsze domki z ogrzewaniem i klimatyzacją, trzeci domek - największy, otwieramy od maja i zamykamy pod koniec września.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w sprawie rezerwacji dla większej grupy osób. Zdarza się że dogrzewamy duży domek abyście mogli Państwo komfortowo spędzić majówkę, albo sylwestra.

Jakie atrakcje czekają na naszych Gości

Na naszej działce możecie się spodziewać wiaty grillowej i miejsca na ognisko. Udostępniamy także leżaki i huśtawkę dla dorosłych

Zdecydowanie większa liczba atrakcji czeka na dzieci. Udostępniamy plac zabaw, złożony m.in. ze zjeżdżalni, domku ze ścianką wspinaczkową, bujawek, trampoliny, bramek, drążków, piłek i innych.

Domki letniskowe położone są 8 kilometrów od centrum Gdyni

Jeżeli zapragniecie zwiedzać Trójmiasto, albo zrobić w nim zakupy to droga do miasta nie będzie długa. Znaczna liczba atrakcji w Gdańsku, Sopocie i Gdyni sprawia, że można tam spędzić przynajmniej dzień w każdym mieście. Osoby bardziej wybredne będą mogły chociaż zobaczyć najważniejsze ulice z zabytkami i bogatą ofertą gastronomiczną.

Polecamy też odwiedzić Trójmiejski Park Krajobrazowy. To doskonałe miejsce na długie leśne spacery. W dodatku, cały Gdańsk i park krajobrazowy są rajem dla rowerzystów. Jest tam wiele urokliwych ścieżek rowerowych i bezpiecznych przejazdów.

Zapraszamy do kontaktu lub do złożenia rezerwacji przez formularz

690 197 987
domki@2mpro.pl

Rybaków 32D,
81-197 Gdynia

© 2022 r. polityka prywatności i przetwarzanie danych osobowych
wdrożenie: Brandrei.com
Wszystkie zdjęcia objęte prawem autorskim

Zobacz domki całoroczne Gdynia